W naszym sklepie internetowym LOVESPA dostępnych jest kilka form płatności za złożone zamówienie:

 

  • Przelew online: forma płatności elektronicznej. Po wyborze swojego banku, zostajesz przekierowany na jego stronę i dokonujesz opłaty. Przelew online jest częścią płatności Shoper, natomiast podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

     Płatności

  • BLIK - polski system płatności mobilnych, umożliwiający użytkownikom smartfonów dokonywania płatności online. BLIK jest częścią płatności Shoper, natomiast podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

 

  • Karty płatnicze - płatność za pomocą karty kredytowej. Ta forma płatności jest częścią płatności Shoper, natomiast podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

 

  • Za pobraniem -  zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia. Dodatkowy koszt - ?

 

  • Przelew tradycyjny - forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Dane do przelewu:

Lidia Smolińska

Numer konta: 38 1020 1475 0000 8102 0300 6582

W tytule płatności proszę podać dane niezbędne do realizacji zamówienia: numer zamówienia oraz imię i nazwisko osoby składającej zamówienie. Są to niezbędne dane do zrealizowania zamówienia.